Description
* Paslanmayan poladdan hazırlanmışdır.
* İstək əsasında sürüşmə relsi tələb olunur.
* 10 rəfi var.
* Paslanmayan poladdan hazırlanmışdır.
* İstək əsasında sürüşmə relsi tələb olunur.
* 10 rəfi var.
| TİP | Nötr |
| EN (mm) | 655 |
| UZUNLUĞU (mm) | 715 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 718 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 10 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 12 |
| HƏCM (m3) | 0,35 |
| TUTUMU | 10 Rəf |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | Almaniya |
| MARKA | OZTI&RATIONAL |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.