Description
* Paslanmayan poladdan hazırlanan korpus
* Paslanmayan poladdan hazırlanmış baza və aralıq rəf ilə
* Ayaqların hündürlüyü tənzimlənir
* Paslanmayan poladdan hazırlanan korpus
* Paslanmayan poladdan hazırlanmış baza və aralıq rəf ilə
* Ayaqların hündürlüyü tənzimlənir
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 1200 |
| UZUNLUĞU(mm) | 700 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 850 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 76,50 |
| HƏCM (m3) | 0,71 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.