Description
* Məhsul konstruksiyası paslanmayan poladdan hazırlanıb
* Sağ tərəfdən çıxan qabyuyan maşının çıxış dəzgahı
* Dəzgah ayaqları 40×40 qutu profil
* Rəfli paslanmayan poladdan hazırlanmış izqara
* Tənzimlənən plastik top oynaq ayaqları
* Məhsul konstruksiyası paslanmayan poladdan hazırlanıb
* Sağ tərəfdən çıxan qabyuyan maşının çıxış dəzgahı
* Dəzgah ayaqları 40×40 qutu profil
* Rəfli paslanmayan poladdan hazırlanmış izqara
* Tənzimlənən plastik top oynaq ayaqları
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 700 |
| UZUNLUĞU (mm) | 750 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 870 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 17,00 |
| HƏCM (m3) | 0,45 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.