Description
* Dəliksiz
* Tutacaqlı
* Naxışlı Künc
* GH 1/2×200
* Dəliksiz
* Tutacaqlı
* Naxışlı Künc
* GH 1/2×200
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 265 |
| UZUNLUĞU (mm) | 325 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 200 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 1,24 |
| TUTUMU | 11 lt |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.