Description
* Dəliksiz
* Naxışlı Künc
* GN 1/4×150
* Dəliksiz
* Naxışlı Künc
* GN 1/4×150
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 162 |
| UZUNLUĞU (mm) | 265 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 150 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 0,55 |
| TUTUMU | 3,75 lt |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.