Description
* Dəliksiz
* Naxışlı Künc
* GN 1/3×20
* Dəliksiz
* Naxışlı Künc
* GN 1/3×20
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 176 |
| UZUNLUĞU (mm) | 325 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 20 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 0,34 |
| TUTUMU | 0,6 lt |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.