Description
* Dəlikli
* GNP 2/1×20
* Dəlikli
* GNP 2/1×20
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 530 |
| UZUNLUĞU (mm) | 650 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 20 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 1,90 |
| TUTUMU | 4,5 lt |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.