Description
* Tutacaq üçün dəlik
* Dəlikli Çömçə
* GDDH 1/4
* Tutacaq üçün dəlik
* Dəlikli Çömçə
* GDDH 1/4
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 162 |
| UZUNLUĞU (mm) | 265 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 0,24 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.