Teknik Özellikler
| Növ | Qazlı |
| En (cm) | 92.5 |
| Uzunluq (cm) | 120 |
| Hündürlük (cm) | 87 |
| Tutum (lt) | 120 |
| Qaz Gücü (KW) | 20 |
| Elektrik Gücü (KW) | 0.2 |
| Voltaj | 220-240 |
| Frekans | 50 |
| Mənşəyi | İtalya |
| Marka | Modular |
| Növ | Qazlı |
| En (cm) | 92.5 |
| Uzunluq (cm) | 120 |
| Hündürlük (cm) | 87 |
| Tutum (lt) | 120 |
| Qaz Gücü (KW) | 20 |
| Elektrik Gücü (KW) | 0.2 |
| Voltaj | 220-240 |
| Frekans | 50 |
| Mənşəyi | İtalya |
| Marka | Modular |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.