Texniki Özəlliklər
| Növ | Qazlı |
| En (cm) | 84.5 |
| Uzunluq (cm) | 90.5 |
| Hündürlük (cm) | 74.9 |
| Tutum | 5 GN 1/1 |
| Çəki | 99.5 |
| Qaz Gücü (KW) | 9.5 |
| Elektrik Gücü (KW) | 0.4 |
| Voltaj | 220-240 |
| Frekans | 50 |
| Kabel Bağlantısı / Amper | 1 G 1,5/2 |
| Marka | Modular |
| Mənşəyi | İtalya |
| Növ | Qazlı |
| En (cm) | 84.5 |
| Uzunluq (cm) | 90.5 |
| Hündürlük (cm) | 74.9 |
| Tutum | 5 GN 1/1 |
| Çəki | 99.5 |
| Qaz Gücü (KW) | 9.5 |
| Elektrik Gücü (KW) | 0.4 |
| Voltaj | 220-240 |
| Frekans | 50 |
| Kabel Bağlantısı / Amper | 1 G 1,5/2 |
| Marka | Modular |
| Mənşəyi | İtalya |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.