Texniki Özəllikləri
| TİP | Qazlı |
| EN (cm) | 84.5 |
| UZUNLUĞU (cm) | 90.5 |
| HÜNDÜRLÜK (cm) | 74.9 |
| TUTUMU | 5 GN 1/1 |
| ÇƏKİ | 99.5 |
| QAZ GÜCÜ | 9.5 |
| ELEKTRİK GÜCÜ (kw) | 0.4 |
| VOLT | 220-240 |
| TEZLİK | 50 |
| KABEL BAĞLANTISI | 1 G 1,5/2 |
| MARKA | Modular |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
| TİP | Qazlı |
| EN (cm) | 84.5 |
| UZUNLUĞU (cm) | 90.5 |
| HÜNDÜRLÜK (cm) | 74.9 |
| TUTUMU | 5 GN 1/1 |
| ÇƏKİ | 99.5 |
| QAZ GÜCÜ | 9.5 |
| ELEKTRİK GÜCÜ (kw) | 0.4 |
| VOLT | 220-240 |
| TEZLİK | 50 |
| KABEL BAĞLANTISI | 1 G 1,5/2 |
| MARKA | Modular |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.