Texniki Özəlliklər
| TİP | Qazlı |
| En (cm) | 90 |
| Uzunluq (cm) | 120 |
| Hündürlük (cm) | 25 |
| Qaz Gücü (KW) | 43 |
| Mənşəyi | İtalya |
| Marka | Modular |
| TİP | Qazlı |
| En (cm) | 90 |
| Uzunluq (cm) | 120 |
| Hündürlük (cm) | 25 |
| Qaz Gücü (KW) | 43 |
| Mənşəyi | İtalya |
| Marka | Modular |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.