Texniki Özəllikləri
| TİP | Elektrikli |
| EN (cm) | 84.5 |
| UZUNLUĞU (cm) | 90.5 |
| HÜNDÜRLÜK (cm) | 110.6 |
| TUTUMU | 10 GN 1/1 |
| ÇƏKİ | 134 |
| ELEKTRİK GÜCÜ (kw) | 15.8 |
| VOLT | 380-415 |
| TEZLİK | 50-60 |
| KABEL BAĞLANTISI | 5 G 4/26 |
| MARKA | Modular |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
| TİP | Elektrikli |
| EN (cm) | 84.5 |
| UZUNLUĞU (cm) | 90.5 |
| HÜNDÜRLÜK (cm) | 110.6 |
| TUTUMU | 10 GN 1/1 |
| ÇƏKİ | 134 |
| ELEKTRİK GÜCÜ (kw) | 15.8 |
| VOLT | 380-415 |
| TEZLİK | 50-60 |
| KABEL BAĞLANTISI | 5 G 4/26 |
| MARKA | Modular |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | İtaliya |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.