Description
* Standartdır.
* 696 mm. hündürlükdə masalarda istifadə olunur.
* Mobil boşqab və tepsiler üçün.
* Standartdır.
* 696 mm. hündürlükdə masalarda istifadə olunur.
* Mobil boşqab və tepsiler üçün.
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 747 |
| UZUNLUĞU (mm) | 977 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 989 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 20 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 27 |
| HƏCM (m3) | 0,82 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | Almaniya |
| MARKA | OZTI&RATIONAL |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.