Texniki Özəllikləri
| EN (mm) | 460 |
| UZUNLUĞU (mm) | 610 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1780 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 24,40 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
| EN (mm) | 460 |
| UZUNLUĞU (mm) | 610 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1780 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 24,40 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.