Texniki Özəllikləri
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 500 |
| UZUNLUĞU (mm) | 500 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 100 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 500 |
| UZUNLUĞU (mm) | 500 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 100 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.