Description
* Paslanmayan polad gövdə
* Tək qapaq.
* Termostat 50-300 C tənzimlənir.
* İstiliyə davamlı tutacaq.
* İstifadə sahəsi 25×30 sm.
* Paslanmayan polad gövdə
* Tək qapaq.
* Termostat 50-300 C tənzimlənir.
* İstiliyə davamlı tutacaq.
* İstifadə sahəsi 25×30 sm.
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 340 |
| UZUNLUĞU (mm) | 400 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 270 |
| QAZAN DİAMETRİ (mm) | 17 |
| QAZAN DƏRİNLİYİ (mm) | 26,5000 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 19 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 40 cm |
| HƏCM (m3) | 45 cm |
| TUTUM | 31 cm |
| SOYUTMA TUTUMU | 230 V |
| SOYUDUCU QAZ | 50-60 Hz |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2,1000 |
| VOLT | 230 |
| TEZLİK | 50/60 |
| LPG QAZ İSTİFADƏSİ | |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
You must be logged in to post a review.
| Model | Temperatur ( °C ) | Həcm (Lt) | Güc (W) | Paslanmayan Özəlliyi | Ölçü (sm) | Paket Ölçüsü (sm) | Ağırlıq (kq) |
|---|
| TT – 3N70 | -2 / +8 | 474 | 335 | AISI 304 | 186.5x70x85 | 190.5x74x91 | 147 |

Reviews
There are no reviews yet.