Description
* 170×190
* Qalınlığı: 0,70 mm
* 170×190
* Qalınlığı: 0,70 mm
| TİP | Neytral |
| EN (mm) | 430 |
| UZUNLUĞU(mm) | 480 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 130 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 1,71 |
| MARKA | ÖZTİRYAKİLER |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.