Description
* 18-50 GR 52 Bölməli Xəmir Bölmə ve Yayma Aparatı
* 18-50 GR 52 Bölməli Xəmir Bölmə ve Yayma Aparatı
| TİP | Elektrikli |
| EN (mm) | 650 |
| UZUNLUĞU (mm) | 650 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 1.460 |
| NET ÇƏKİ (Kg) | 250 |
| BRÜT ÇƏKİ (Kg) | 310 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 0,5500 |
| VOLT | 400 |
| TEZLİK | 50/60-3 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | Hollandiya |
| MARKA | DAUB |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.