Description
*304 paslanmayan polad, 2×40 w uzunluğunda ampul, yapışqan, dekorativ, milçək öldürmə cihazı.
*Sahəsi 100 m².
* Tavanda asılır
*304 paslanmayan polad, 2×40 w uzunluğunda ampul, yapışqan, dekorativ, milçək öldürmə cihazı.
*Sahəsi 100 m².
* Tavanda asılır
| TİP | ELEKTRİKLİ |
| EN (mm) | 1.250 |
| UZUNLUĞU (mm) | 500 |
| HÜNDÜRLÜK (mm) | 250 |
| ELEKTRİK GÜCÜ | 2×40 W |
| VOLT | 220 |
| TEZLİK | 50/60 |
| İSTEHSAL ÖLKƏSİ | TÜRKİYƏ |
| MARKA | Öztiryakiler |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.