Description
Yumşaq dondurma maşını, üç kran, nasosla
Məşhur yumşaq dondurmalar, dondurulmuş yoqurt (dondurulmuş qatıq) və şərbət şərbətləri üçün idealdır.
| Tutumu | Impact Tutumu |
| 426 servis/saat | 40×2 konus |
Məşhur yumşaq dondurmalar, dondurulmuş yoqurt (dondurulmuş qatıq) və şərbət şərbətləri üçün idealdır.
| Tutumu | Impact Tutumu |
| 426 servis/saat | 40×2 konus |
| Qab ölçüsü | 18,9 litre x2 |
| En | 646 mm |
| Uzunluq | 919 mm |
| Hündürlük | 1524 mm |
| Çəki | 352.4 kg |
You must be logged in to post a review.
| Uzunluq | 618 mm |
| Dərinlik | 466 mm |
| Hündürlük | 62 mm |

Reviews
There are no reviews yet.